050 338 93 39

ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

доступний і повноцінний відпочинок

будь в курсі!

Сторінка бонусів

Зареєструватися

Бути зареєстрованим користувачем вігідно!

Турист отримує можливість одержувавти цільові пропозіції, сформовані за Вашою потребою. Зареєстрований користувач може приймати участь в акціях порталу, або мати персональні знижки. Приймати участь у любих міропріємствах, що проводитимуться порталом на вигідних засадах.

Власник садиби може статити одним з дописувачів порталу. Створити свою сторінку, вести блог. Це забезпечить  можливість більшої уваги до Вашої пропозиції і потенційних клієнтів. Зверніть увагу: Зареєстрований користувач отримує можливість надсилати до Блогу сайту зеленого туризму свою статтю, скориставшись підменю розділу "Написати статтю в блог". Це підменю відображається тільки для зареєстрованого користувавча, що пройшов процедуру авторизації на сайті. Іінструкцію про цю можливість читайте тут.

Ви не власник садиби? Проте впенені, що інформація про вашу послугу має бути в розділі, де обублікована інформація про садиби регіону. Без питань. Вона буде там опублікована, зразу після інформації про садиби. Для кожної такої об'яви передбачено окремий стильний блок, що надає можливість публікації необхідного мінімуму інформації: Назва закладу, електронна адреса, телефон, адреса сайту.  Зареєстрований користувач, так само може стати дописувачем Блогу сайту зеленого туризму і таким чином власноруч займатися популярізацією своєї послуги та отримувати нових клієнтів. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: після авторизації на сайті під своїм іменем вам стає доступне підменю в меню "Блог", призначене для строренняи подачі статей.

Система сайту доволі складна. Можливі випадки, коли щось не спрацьовує в автоматичному режимі, якби як ми не стараись виправити таке становище. Якщо Вам здається, що реакція сайту на Ваші дії була не очікуваною, не гайте час. Зверніться до адміністратора по телефону 050 338 93 39

РЕЄСТРАЦІЯ

Повне ім`я (П.І.Б.) *
E-mail, надалі Ваш логін *
Телефон *
Пароль *
Підтвердити пароль *
CAPTCHA *
* Обов`язкове
Як покращити просування свого ресурсу?

Не існує інакшого методу здобуття нових клієнтів, окрім методу поступового просування інформації про власну послугу для нових користувачів. Більше клієнтів - більше реклами. Це аксіома і наврядчи комусь вдасться колись змінити це твердження. Інтернет дає унікальнцу можливість для просування. Завдяки мережі інтернет Ви можете охопити аудіторію, що раніше була не доступна. Для початку роботи з просування своєї послуги в інтернеті Вам потрібні лише деякі базові навички. Які саме? Запитайте у адміністратора 0503389339

Я не можу ввести захисний код reCAPTCHA

Є користувачі, що жаліються на складність встановленого на сайті захисту: "Я не можу ввести захисний код reCAPTCHA...." "....Вже було зроблено багато спроб, а вередлива reCAPTCHA не пускає....."

 Шановні, reCAPTCHA пряцює! І да - безперечно у людини можуть виникти ускладнення. Не треба вважати сайт не працуючим, або себе не повноцінним. Є проста метода: безпосередньо перед вводом поновіть значення reCAPTCHA, а як Ви знаєте англійську мову, то прослухайте звукове значення reCAPTCHA. Кінець кінцем зверніться до адміністратора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скільки коштує користування сервісом?

Вартість користування базою пропозицій зеленого туризму без перебільшень  головне питаня. Любий з проектів, що стартує, заохочує нових користувачів ціновою політикою. Не виключенням з правила буде і наш сайт зеленого туризму. Всі нові користувачі мають можливість розмістити свої оголошення на сайті безкоштовно. Сьогодні не можливо сказати, чи довго буде зберігатись така ситуація. Все залежить від швидкості розвитку проекту "Зелений туризм в Україні" і кількості користувачів. Самі розумієте, що для істування сайту необхідні ресурси, а люди, що опікуються сервісом, мають отримувати заробітну плату.

Твердо обіцяємо наступне:

1.Сервіс зеленого туризму ніколи не буде  фінансово обтяжливим.

2. Ми будемо намагатись якомога довше утримувати безкоштовне користування сайтом зеленого туризму, адже він створюється для людей і завжди буде враховувати їх думку.

Як внести необхідні правки про свою послугу?

Життя не стоїть на місці. Поступовий розвиток вимагає внесення коректив. З часом наявна інформація втрачає актуальність. Внести зміни просто і цілком безкоштовно. Напишіть листа на адресу адміністратора ресурсу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і  потрібні зміни будуть внесені за добу.

Як змінити рейтинг власного повідомлення?

Безперечно, Ви маєте змогу виділити власне оголошення серед інших. За Вашим бажанням об'ява може утримуватись окремим блоком на першій сторінці. Об'ява може бути віділена іншим кольором та шрифтом. Можуть бути використані банера спецпропозицій, акцій. Проте всі ці послуги мають окрему вартість. Вона не буде захмарною, адже сайт зеленого туризму створено для розвитку послуги, а не в цілях швидкого власного збагачення.

Для вирішення питання зв'яжіться з адмістратором по телефону 0503389339, або напишіль листа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОШУК ЗА НАЗВОЮ

Важные новости

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 • Садиба "Княгиня"

  На Новий рік ми відпочивали у садибі "Княгиня". Дуже вдячні за відпочинок господарям п.Оксані та ...

  Детальніше...

   
 • Садиба Магнолія

  Сподобалась гостинність господарів. Охайні кімнати, неймовірно смачна домашня їжа, що її подають в ...

  Детальніше...

   
 • Відпочинок у СВІТЛАНИ

  Отдыхали с мужем. Очень понравилось. Красивая природа, есть все удобства. Спасибо хозяйке Свете за ...

  Детальніше...

   
 • Котедж Микуличин

   
 • Котедж Микуличин

  Достоинства: Комфортная обстановка, гармоничный, спокойный интерьер, очень чисто и в доме и во дворе ...

  Детальніше...

   
 • Котедж Микуличин

  5звездаДобрый день.Хочу поблагодарить за отличный отдых.Мы отдыхали с 16.01.16 по 25.01.16.Отдыха ли ...

  Детальніше...

   
 • Карпатський Зруб

  У нас мову відібрало з порогу - видно, що все тут зроблене з душею, талантом і любовю! Тут хочеться не ...

  Детальніше...