Переглядів:72

Чи варто замовити свій сайт?

Свій сайт

В статті буде коротка відповідь на питання, навіть на декілька питань 😊👌
✅ Чи варто мати свій сайт?
✅ Чи ставить наявність сайта в подальшому мене в залежність від спеціаліста по сайтам?
✅ Чи потрібна сайту реклама і просування, і скільки це коштує?
✅ Як вибрати майстра для створення сайту?
✅ Про що слід пам’ятати при замовленні сайту?
Звісно, перелік питань не вичерпний. Це тільки декілька основних. Питання широке, всього не опишеш. Тому звертайтесь. Консультації безкоштовні 🙃😃😎
А поки… Відповіді на головні питання.
☑️ Час, коли без сайта можна було обійтися, минув. Тепер сайт, це частина іміджу. Складова, без якої послуга вже не сприймається як стала та якісна! Не дарма кажуть, що власний сайт, це лице. Як по людині, по охайності сайту, виносять судження про якість послуги в цілому. Тому власний сайт ПОТРІБЕН!
☑️ У ПРАВИЛЬНОГО майстра по сайтах, готовий виріб не потребує уваги. Допоки існує інтернет, він буде працювати, без втручань. Рекомендую менше дослухатись до тих, що говорить про щоденну необхідність контролю.
☑️ Реклама і просування потрібні безумовно. Але існує достатня кількість їх методів, в тому числі і безкоштовних. Вибраний ПРАВИЛЬНИЙ майстер, надасть вам рекомендації.
☑️ Я вже писав що сайт це лице компанії, тому не вибирайте в якості розробника випадкових людей. Цей спеціаліст має бути з досвідом, а головне користуватись вашою довірою.
☑️ В першу чергу необхідно з’ясувати кінечну ціну. При цьому сайт має бути готовий на 100%. В деяких моментах питання замовчується, а власника ставлять перед фактом. От і виходить: вартість сайта копійки, але ще потрібно таке, таке і таке. За наслідками получається, що готовий на 100% сайт має зовсім іншу ціну.
Питання широке, за межами залишилось, багато різного. Головне вибрати ПРАВИЛЬНОГО МАЙСТРА!
PS тут коротенька презентація мене в якості майстра: http://bit.ly/3oHFN37
#нащосайт #длячоговласнийсайт #замовитисайт #девзятисайт #розробкасайтів #рекомендаціїдосайтів #каталогсадибзеленоготуризму

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню