Для чого мені власний адміністратор?

Дивіться уважно

Адміністратор сайту КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ саме та людина, що може дієво допомогти в процесі розбудови вашого бізнесу.
Переваги мати особистого менеджера:
1. Не завжди очікуваний дзвінок від нового клієнта приходить вчасно (ще гірше, як ви не змогли відповісти). Домашні клопоти є домашні клопоти. Момент, коли ви стоячи на драбині, щось лагодите, складно назвати слушним. Ваші відповіді будуть стислі і скоріш за все ви втратите цього клієнта. В противагу адміністратор сайту завжди напоготові.
2. Люди за своєю природою ліниві. Багато з них не буде гаяти власний дорогоцінний час на перегляд численних сторінок сайту каталогу садиб зеленого туризму, а просто звернеться до адміністратора сайту (як і видно з зображення) з питанням: «ЩО ПОРАДИТЕ?» Заздалегідь «озброєний» отриманою від вас інформацією, адміністратор сайту буде готовий до питання, а виходить виростуть і ваші шанси отримати нового клієнта.
3. Потрапивши до списку рекомендацій від адміністратора ви ВЖЕ ОТРИМУЄТЕ перевагу перед рештою розміщених на сайті послуг.
4. Адміністратор сайту – професійна людина з великим досвідом. З копійчаних послуг складається його заробіток, тому він зробить все, аби новий клієнт прийшов до вас. 
5. Вартість послуги адміністратора ваших пропозицій копійчана і ніколи не буде вам перешкодою
ГОЛОВНЕ ПАМЯ’ТАЙТЕ: Я ПРАЦЮЮ НА ВАШ ДОХІД. МАТИ ОСОБИСТОГО СЕКРЕТАРЯ ВИГІДНО І НЕ ДОРОГО

Додайте свою послугу

Я зроблю все можливе, аби новий клієнт прийшов до вас
Меню