Додайте свою садибу/послугу


  Порада до  фотографій: Шановні користувачі! Формат представлення інформації на сайті розрахований на “альбомний” вигляд фотографій. Ваші фото, що мають “портретний” вигляд, будуть автоматично обрізані по належного “альбомного вигляду” і таким чином цілком природно можуть втратити частину важливої зорової інформації.
     Дуже раджу власникам садиб і послуг надсилати фотограції виключно в “альбомному вигляді, аби зберегти на них максимальну кількість зорової  інформації

  Метод ДВА
  Не виходить відправити форму? Відправте дані на адресу
  [email protected]
  Дізнатись як передати фотографії з власного телефону можно за цим посиланням

  Метод ТРИ
  Часто буває таке, що передати за допомогою наведеної вище форми передати документи для реєстрації не виходить.  буває.  Спеціально на такий випадок була розроблена  власна система передачі файлів. Простіше не буває. Необхідно вибрані файли "перетягнути" у  "вікно", що відкриється.

  Завантажили? не забудьте попередити мене: 0503389339

  Метод ЧОТИРИ
  Попереджаю відразу. Метод має недолік - він платний 😔 Але це сьогодні копійки... 25 гривень. Чому я його пропоную?  Є декілька ВАГОМИХ причини:

  1. Перша  грунтується на самих основах Інтернету - чим частіше згадують вашу послугу...Чим в більшій кількості місць вона згадується...Тим вища вірогідність її знайти. А відповідно ви отримаєте нового клієнта;
  2.  Метод здатний суттєво заощадити ваш час і гроші. Адже вам не прийдеться знову приділяти увагу для підготовки інформації, та виділяти кошти для підготовки фотографій;
  3.  Медод подачі інформації можливо самий швидкий і простий для виконання. ВСЕ ЩО ВАМ НЕОБХІДНО, ЗАЛИШИТИ В ФОРМІ ПОСИЛАННЯ НА РЕСУРС В ІНТЕРНЕТІ, ДЕ ВИ КОЛИСЬ РОЗМІЩАЛИ ІНФОРМАЦІЮ

  Важко не погодотись з тим, що пропозиція хороша 😉 Чому за гроші? Щоб повитягати все необхідне для розміщення (особливо фотографії.) треба попрацювати.
  Працює послуга єлементарно: на вказаний вами телефон прийде  номер картки для зарахування. Після оплати почнеться робота і всього ЛИШЕ за один день ваше послуга на сайті!

  Відправте посиланя

  Ваша садиба
  буде розміщена на
  сайті за добу

  В новому вікні браузера відкриється сайт системи віддаленого керування “TeamViewer”, де Вам потрібно буде завантажити її (кнопка “Скачать бесплатно”).  На ваш комп’ютер Завантажиться файл “TeamViewer_Setup.exe”. Запустіть його. Відкриється вікно з вибором параметрів запуску. Виберіть “только запустить” і продовжіть запуск натиснувши кнопку “Принять-далее”. Операційна система вашого комп’ютера спитає, чи погоджуєтесь ви зі змінами, відповідь ТАК. Наступним кроком відкриється інтерфейс програми “TeamViewer”, де в центрі будуть зображені Ваш ID та Пароль. Передайте ці цифри мені. Таким чином я зможу отримати віддалений доступ до вашого комп’ютера і виконати всі процедури, що у вас не виходили та потрібні.

  УВАГА! Таке підключення не вічне і встановлюється ЛИШЕ на час пуску програми "TeamViewer". Для зупинення процесу доступу, достатньо просто закрити програму. Підключення сторонньої особи не можливо, оскільки саме підключення використовує захищений канал.

  Меню