Переглядів:75

Фотографуємо самі

Для початку визначимося з фотоапаратом. Переважна більшість сьогоднішніх смартфонів має цілком придатну для фотографії на сайт камеру.
Якщо ваш смартфон обладнано камерою з роздільною здатністю 7млн пікселів, це більше ніж достатньо для завдання. При фотографуванні ви отримаєте знімок розмірами 3072х2304 пікселів. Майстер з виробництва сайтів вже получить необхідну свободу дій, адже роздільна здатність використовуваних зображень на сайті не більша за 1920х1080 пікселів. Пам’ятайте про це. Звісно чим більше пікселів, тим краще. “Королі” деталізації будуть в захваті. Та головне в тому, що достатньо 7-м млн.пік.

ДЛЯ САЙТУ БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНО.

Більша деталізація знадобиться при виготовленні рекламних постерів, але то вже інша історія.
Як визначити якою камерою обладнано смартфон?
Дуже просто: завантажите і встановіть додаток System Info Droid (для пристроїв на базі Android) програма англомовна, буде складно питайте. Завершуючи зауважу: практично всі сьогоднішні смартфони обладнані необхідною камерою!
Робити пристойні знімки камерою смартфону цілком можливо. Все що потрібно: правильно використовувати її. Завжди пам’ятайте про основну перевагу:

КАМЕРА СМАРТФОНУ ЗАВЖДИ З ВАМИ

на відмінність від фотоапарату, а значить у вас з’являється можливість зняти багато унікальних фотографій. Це саме те що потрібно!
Перейду до основних рекомендацій.
1.Слідкуйте за чистотою об’єктива;
2. Слідкуйте за якістю освітлення. Камера смартфону дуже чутлива до світла. Освітлення не має бути позаду предмета фотографії (отримаєте чорний силует). Не використовуйте спалах. Вбудований спалах недостатній. Кольора будуть спотворені.
3. При фотографуванні забезпечте непорушність смартфону. Придумайте якусь опору, або придбайте штатив. Я знаю який потрібен.
4. При фотографуванні не використовуйте зум. Камера смартфону дуже слабка для цього.
5. Використовуйте програми. Камера вашого смартфону не що інше, як така програма. Цілком можливо, що правильні налагодження програми камери будуть достатніми. Не бійтеся експериментувати. Можливо інакша програма камери саме для вашого смартфона буде кращою. Я завжди допоможу порадою.
6. Вибирайте композицію. Гарна фотографія це перш за все правильна композиція. Зробіть декілька знімків з різних ракурсів. Можливо один з них буде самим кращим.
7. Підберіть об’єктив. На той випадок якщо вам вже мало функції, що забезпечує штатна камера, окремо продається комплект різних об’єктів для камер смартфонів. Вони здатні  розширити можливості . Звісно, що я допоможу підібрати такий комплект.
Таким чином отримати якісне фото користуючись камерою смартфону цілком можливо. Творчих вам успіхів!

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню