КИБИНСЬКА САДИБА

Полтавська обл, с. Кибинці

Переглядів:311

Опис

Кибинська Садиба гостинно запрошує Вас в чисту і спокійну садибу в центрі села з усіма
зручностями. До ваших послуг будинок, повністю забезпечений всім необхідним для проживання. У будинку є гаряча і холодна вода разом із зручностями. До будинку прилягає затишний дворик з альтанкою і гойдалками, а також є місце для приготування юшки і шашлику. В саду є яблуні, абрикоси, полуниця, малина, смородина.
   Вас смачно нагодують і «пригостять» добрим словом.
До ділянки прилягає озеро, на березі якого є лазня. Екологічно чисті овочі та фрукти, якими господиня Вас радо пригостить, вирощуються поруч на городі.  Не відмовиться вона і від допомоги у догляді за присадибним господарством, так що якщо у Вас є бажання просапати грядку або виростити своїми руками величезний гарбуз – ми радісно запрошуємо Вас. В нас Ви зможете подорожувати маршрутами нічного небосхилу та відчути справжню романтику української сільської ночі,- коли цвітуть вишні і співають солов’ї. Господарі садиби “Кібінська садиба” запрошують всіх, хто хоче піти від суєти міста, поринути у світ природи, провести вихідні, відпустку, корпоратив, свята зі своєю сім’єю, друзями в чудовому мальовничому місці, де дихається легко, спиться спокійно і відмінно відпочивається.
   «Кібінська садиба» розташована в мальовничій козачої селі Кибинці, центральної частині України, Полтавської області, Миргородського району. Недалеко від села проходить траса Лубни – Миргород, 235 км до Києва, 240 км до Харкова, 100 км до Полтави, 40 км до Хорола і 10 км до районного центру міста-курорту Миргорода. Також до нас 35 км від місця проведення щорічної Національної Велико-Сорочинської ярмарки, яка проходить щороку в середині місяця серпня. Там же знаходиться музей присвячений життю і діяльності М. В. Гоголя. А також у селі Дубрівка, що в 20 км від «Кібінської садиби», щороку, 2 травня, проходять всеукраїнські кінні скачки. Екологічно чиста зона, немає ніяких фабрик і заводів.

Комплексне харчування.На вас чекають кімнати зі зручностями для комфортного проживання.

Проживання

1
Будинок
4
Кімнати
8
Місць

Послуги

ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
Катання на човні
ℹ️
ℹ️
Прогулянки на конях
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️

Що поряд?


  замовити садибу

  Надається знижка. Вартість послуги 50,0 грн
  (Діє за умови домомовленності з власником)

  просувати садибу

  З розрахунку 20,0грн/день використовуючи ресурси групи  сайтів
  КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ


   Share on skype
   Skype
   Share on telegram
   Telegram
   Share on whatsapp
   WhatsApp
   Share on email
   Email

   Інщі садиби

   Меню