Менський санаторій ОСТРЕЧ

Київська обл. Богуславський р-н

Переглядів:49

Опис

Санаторій “ОСТРЕЧ” знаходиться на території Менського району на Чернігівщині серед соснового лісу на березі мальовничого озера, неподалік м. Мени. Корпуси – сучасні, три- та чотириповерхові. Доріжки спускаються на піщаний пляж. Лісова тиша, повітря, що пахне сосною, благодійно сприяє оздоровчому процесу.
Санаторій “ОСТРЕЧ” постійно діючий здатний прийтяти 250 відпочивальників. Для проживання відпочиваючих є два спальні корпуси. Всі номери обох корпусів забезпечені комунальними зручностями.
Кімнати для дорослих з дітьми та дорослих забезпечені кольоровими телевізорами зі супутниковим телебаченням та холодильниками. Водопостачання гарячою та холодною водою цілодобове.
Діти забезпечуються п’ятиразовим, а дорослі – чотириразовим дієтичним харчуванням. В санаторії проводяться культурно-масові заходи в т.ч. перегляд відеофільмів, дискотеки, “карооке”, концерти, екскурсії до краєзнавчого музею та Менського зоопарку, по історичним містам: Батурин, Чернігів, Н.-Сіверський та ін.
До послуг любителів книги велика та простора бібліотека, комп’ютери та інтернет, зал для гри в настільний теніс та більярд.
Для дітей працює ігрова кімната з іграшками, конструкторами, відео приставками та висококваліфікованим вихователем, з яким ви можете залишити свою дитину на час процедур.
Влітку діє пляж з човниковою станцією.
Доставка відпочиваючих в санаторій від залізничного вокзалу та автостанції м. Мени здійснюється транспортом санаторію безкоштовно. Біля санаторію існує паркувальний майданчик для авто з охороною, тож про автомобіль можна не переживати!

Комплексне харчування.На вас чекають кімнати зі зручностями для комфортного проживання.

 

Проживання

2
Будинок
125
Кімнати
250
Місць

Послуги

ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️

Що поряд?

Перевірочний код 
  captcha

замовити садибу

просувати садибу

Перевірочний код 
  captcha

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Інщі садиби

Меню