Переглядів:35

Обмеження в подачі інформації існують?

   Обмеження. Сьогодні почув (як на мене) цікаве зауваження. “Я не пересилаю багато тексту, оскільки скрізь при розміщенні інформації про послугу існують обмеження. Скажімо, текст має бути не більше 100 символів”.
   Шановні гості та користувачі! Сайт КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ не має жодних обмежень. Існування обмежень суперечило б самій ідеї сайту: сайт зроблений для людей. Він має бути цікавим, корисним та приємним в користуванні.
Звісно що обмеження є, але то обмеження здорового глузду 😃 якщо Ви збираєтесь прислати опис послуги на 4 сторінки, або вислати пару десятків фотографій…. Це багато. Без питань. То буде розміщено на сайті. Але подумайте про інше. Хто таке буде читати та роздивлятися?
Інша справа коли ви хочете розмістити додаткову рекламу. Ще якимось чином нагадати про свою послугу. Спеціально для такого існує розділ сайту БЛОГ. Напишіть красиву статтю зі згадкою своєї послуги (як не виходить, звертайтесь до мене). Такий підхід буде в рази ефективнішим для реклами, аніж нудний, довгий опис.

#податиінформаціюпропослугу #каталогпослугзеленоготуризму #обмеженняподачіінформації #вашіпослугинасайті #подачаінформаціїбезкоштовна #вільна реєстрація #каталогпослуг #каталогсадибзеленоготуризму

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню