Переглядів:70

Організація дозвілля. Майстер-класи.

Для будь-якого власника садиби це питання найважливіше. Адже окрім розвиненої інфраструктури побуту, потрібні широкі пропозиції дозвілля для гостей.
Тут принцип простий. Чим більший асортимент цікавинок, тим більшим буде потік ваших нових клієнтів.
Крім вже ставших традиційними пропозицій прокату всілякого інвентаря (наприклад спортивного), значної “ВАГОМОСТІ” вашій послузі надає згадка про майстер-класи, що ви можете запропонувати.
Людина, що прожила життя у сільській місцевості вже має багато навичок, про які гадки не має людина з міста. Просто сядьте і подумайте, що такого Ви вмієте. Багато з таких вмінь можна легко перетворити на майстер-класи, що ви пропонуєте. Перелік деяких:
✅ Миловаріння;
✅ Традиційні мистецтва (мелення муки, ковальство, столярство, боднарство, ткацтво, гончарство, бджільництво та багато іншого);
✅ Виготовлення свічок;
✅ Виготовлення ляльок-мотанок;
✅ Розпис писанок;
✅ Кулінарія (тут знайдеться місце і для традиційних рецептів, випічки хліба, кондитерських вмінь, тощо).
Згадані майстер-класи легко підійдуть навіть для дітей.
А ще не забувайте про такі навички, як догляд за свійськими тваринами, або примітивне копання картоплі. Пам’ятайте: люди з міста цього не знають! Для них то дивина!
Підключайте до процесу придумування майстер-класів власну уяву та ставайте кращими! Успіхів!

#майстер-клас #популярнімайстер-класи #проведеннямайстер-класів #послугизеленоготуризму #клієнтизеленоготуризму #каталогсадибзеленоготуризму

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню