Переглядів:82

Поради з вибору садиби для відпочинку

Вибір садби

Як обрати садибу для відпочинку? Стаття скоріш нотатки для власників садиб, аніж інструкція для клієнтів. Сільський зелений туризм за своєю суттю відпочинок в сільській місцевості, для чого відпочивальник підбирає відповідне житло у місцевого жителя.
Мета відпочинку знайомство з місцевістю і культурою. Особливо важливо останнє. Оскільки вживання місцевої їжі, знайомство з місцевими традиціями, приймання участі в майстер-класах робить звичайний відпочинок саме СІЛЬСЬКИМ ЗЕЛЕНИМ ТУРИЗМОМ.
Загальнодержавної бази садиб, що надають послуги у сфері зеленого туризму на сьогоднішній день не існує. Шкода. Адже будь-яка послуга для свого розвитку передбачає постійне надходження нових клієнтів. Тут без реклами не обійтись.
Зовсім не поганий варіант для розміщення своєї послуги, мережа сайтів КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ. Сьогодні ресурс об’єднує вже 5 сайтів. І це далеко не кінцева цифра 😃 Останні півроку ресурс потужно розвивається. Цифри статистики вже радують 😃
Плюси з якими потрібно працювати всім.
✅ Харчування. Чим ближче воно до власного виробництва, тим жирнішим буде плюс!;
✅ Цінова політика. Не варто задирати ціни до до 5 зіркового рівня. Утримуючись в зоні поміркованих цін, ви завжди будете з новими клієнтами;
✅ Не зациклюється на на стандартних розвагах, по типу прогулянки на човнах та катання на велосипедах. В перелік розваг можна включати будь-що: доїння корови, виноробство. Включайте уяву. Наявні у вас майстер-класи це жирний плюс!
✅ Не розглядайте свою послугу як сезонну. Послуги зеленого туризму надаються цілорічно. Весною або осінню своїх гостей можна залучати до польових робіт, а зимою заохочувати долучитись до традиційних святкувань.
Основне сказав. Проте головним завжди буде
Особиста харизма, ваша привітність!
Всім добра!😊
#сільськийзеленийтуризм #перевагисільськоготуризму #рекламапослуги #каталогпослуг #відпочиноквселі #сільськийвідпочинок #каталогсадибзеленоготуризму

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню