Переглядів:78

Поїздка на море. Це краще!

Багато хто думає: COVID знищив відпустку….. Ніякого тепер моря…….
НУ ТО Й ЩО?! Наша держава має велику кількість власних красивих озер. Відвідини яких можуть залишити купу однозначно не забутних спогадів, що за своєю якість будуть кращими за спогади від моря.
В добірці я розкажу лише про десяток кращих. Що по праву вважаються унікальними. А всього в нашій державі нараховуються понад 20 000 озер. Справді є де відпочити?
Поки ви думаєте про це, я потроху почну 🙂

Озеро СВИТЯЗЬ саме глибоке і саме прозоре. Навіть 6-8 метрів не заважають роздивитись дно озера. Така прозорість пояснюється повною відсутністю впадаючих в озеро річок, що каламутили б воду. Води озера поновлюються виключно коштом підземних джерел. Глибина озера сягає 58 метрів, що в 4-ри рази глибше за Азовське море (от вам і озеро:-)) Пісок білій і чистий, вода дуже тепла, інфраструктура достатньо розвинена, ціни геть не такі «кусючі», як на морі. Сама вода озера містить багато срібла та гліцерину (просто купався, а відчуття як після SPA)/ Казковий відпочинок!
Озеро ШЕЛЕХОВСЬКЕ саме старовинне з усіх. Краса навколо неймовірна! Вода прозора та холодна (не скупаєшся), а от рибалкам – це РАЙ.
Озеро БЕРЕСТУВАТЕ саме загадкове. Його ще кличуть Чорним озером, можливо через то що знаходиться в Чорному лісі. Загадка озера – воно весь рік однієї температури – близько 8 градусів. А ще озеро не має дна. Були спроби його заміряти, але так вони нічим і не скінчились. Кажуть, що глибина може бути понад 500 метрів. Є припущення що озеро має 2-3 дна з листя та гілок тому і не виходить поміряти, Але то припущення………. Риби в озері нема. Лише чорний карась. Є на озері й острівці. Але вони звичайні лише на вигляд. Всі вони плавучі. Коротше озеро суцільна загадка. Точно варте уваги!
Озеро СИНЕВИР саме романтичне. Легенда розказує про утворення озера з річок сліз доньки графа СИНЬ, які прилила вона в тузі за загиблим пастухом Виром. Краєвиди навколо казкові, інфраструктура розвинена. Вода кришталева, але холодна. На заваді вам це точно не стане. Озеро на 100 відсотків требі відвідати!
Озеро НЕСАМОВИТЕ саме казкове. Маленьке озеро в горах. Йти довго і складно. Але людину, що добралася чекає винагорода: неперевершений краєвид. Є пересторога – не кидайте у воду каміння. За легендою у водах озера живуть душі грішників. Кинутий камінь турбує душі і на зворотному шляху мандрівника буде чекати нестерпна погода……. А взагалі – кидайте! Розкажете тоді тут чи то правда. написане 🙂
Озеро БРЕБЕНЕСКУЛ саме високогірне. Якщо ваш відпочинок проходить в Закарпатті й ви фізично підготована людина, здатна піднятися в гору на висоту 1800 метрів, не побувати на цьому озері буде великим гріхом. Кожен рік тут бувають тисячі туристів. Людей приваблюють неперевершені краєвиди навколо і саме озеро води якого мають смарагдові кольори. Бажаючі можуть і скупатись. Але майте не увазі – задоволення не для кожного. Температура води в озері 9 градусів.
Озеро БІЛЕ саме ніжне. Вода чиста як сльоза, пісок білесенький. Навкруги озера соснові ліси. Краєвид…… не скрізь таке побачиш. Води озера багаті та гліцерин, то й купання подібне SPA. А ще в 19 столітті воду озера набирали в цистерни та возили в Варшаву для тамошніх красунь, що також безперечно доводить позитивні властивості води.
Ну і під кінець: Озеро НОБЕЛЬ саме смішне озеро. Назва озера Вже десять років приваблює гумористичний фестиваль «Лауреат Нобелівської премії». Озеро варто уваги Крім фестивалю, тут є на що подивитись, а географічне розташування озера майже гарантує відсутність натовпу. Поціновувачі тиші будуть у захваті.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню