Переглядів:31

Просування послуги

Невеличкий оффтоп. Сподіваюсь буде корисним. Декілька слів про просування садиби або послуги (SEO).
По-перше.
Ніхто не знає як працюють пошукові алгоритми Google. Ніхто не може ГАРАНТУВАТИ першу строчку в Гуглі. Чому так? Задавайте питання. Зараз просто зауважу – попадаєте на такого “спеца”, не домовляйтесь далі з ним ні про що.
Далі.
Просування в інтернеті за своєю суттю (головний принцип один) подібно колам на воді. Чим більше разів ваша послуга згадується в різних місцях, тим краще. Величезна помилка рахувати, що достатньо розмістити свою пропозицію на п’яти розкручених ресурсах (Booking, OLX, тощо) і цього буде достатньо.
Це не так. Чим більше про вас згадок в інтернеті, тим краще. Чому це важливо? Пошуковий алгоритм Гугла 100% першочергово враховує інформацію з відомих, великих ресурсів. Але ж пошуковий індекс вибудовується не людиною, машиною. А для неї так сама важлива загальна кількість згадувань про послугу в інтернеті. Зовсім не факт, що новий клієнт прийде до вас скориставшись посиланням з якогось великого ресурсу. Повторюю, ніхто не знає як працюють алгоритми Гугла.
Хороші місця для розміщення:
✅ Google мапа (В мене є стаття присвячена правилам розміщення);
✅ Всілякі дошки оголошень. Тут ви отримаєте подвійну вигоду. Адже всі дошки платять за рекламу. Ваше розміщення на них безкоштовне.
Інший мій аккаунт и сайт “НБ Электрик” (російською) вже має декілька цікавих статей по темі SEO. Шукайте там.
А простіше, зв’яжіться зі мною я допоможу! 😊
#итогиseo #seo #просуванняпослуги #просуваннявінтернеті #новіклієнти #вийтивтоп #каталогсадибзеленоготуризму

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню