Садиба ДВІ СЕСТРИ

Суботів – село в Чигиринському районі Черкаської області

Переглядів:59

Опис

Суботів розташований за 20 км від траси Черкаси-Чигирин та за 12 км від Чигирина і відоме з початку XVII століття.

Спочатку це був хутір, який належав батькові майбутнього гетьмана – М. Хмельницькому. У 1648 році Суботів став заміською резиденцією правителя Козацької держави, в якій Б. Хмельницький підписав більше 300 універсалів. Тут знаходився палацовий комплекс гетьмана, церкви св. Михаїла та св. Іллі. Сьогодні всі історичні споруди та пам’ятки, так званого, Замчища об’єднані в Суботівський краєзнавчий музей.

Церква св. Іллі – усипальниця роду Хмельницьких, зведена у 1653-1656 роках у стилі раннього бароко, оборонного типу. У 1657 році у внутрішньому склепі праворуч від вівтаря поховали Богдана Хмельницького. У 1954 році в церкві встановлено надгробну плиту на честь гетьмана.

Суботівський палац гетьмана Хмельницького середини XVII сто¬ліття знаходився неподалік церкви св. Іллі й був мурованим. Під час розкопок 1990-х років виявлені підмурки та частина вежі. Протягом 2006-2007 років над залишками палацу зведено музейний павільйон.

Тут знаходяться «Три криниці» – три колодязі у долині річки Суби, що стоять впритул один до одного. Кажуть, що кожен, хто перший раз відвідав пам’ятку, повинен попити з криниці або вмитися тією водою. Дівчатам вона дає вроду, а хлопцям – силу, щоб захищати свою Батьківщину.

А для того щоб вдосталь насолодитися селом, пропонуємо завітати до нас в садибу “Дві сестри”. Саме тут вас зустріне наша родина та запропонує залишитися з ночівлею чи то смачний обід. В садибі є дві кімнати, одна 2+1 ( ліжко двомісне і одномісне) , інша на 2 особи ( різні ліжка ).

В садибі є дві кімнати, одна 2+1 ( ліжко двомісне і одномісне) , інша на 2 особи ( різні ліжка ).

Проживання

1
Будинок
2
Кімнати
4
Місць

Послуги

ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️

Що поряд?


  замовити садибу

  Надається знижка. Вартість послуги 50,0 грн
  (Діє за умови домомовленності з власником)

  просувати садибу

  З розрахунку 20,0грн/день використовуючи ресурси групи  сайтів
  КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ


   Share on skype
   Skype
   Share on telegram
   Telegram
   Share on whatsapp
   WhatsApp
   Share on email
   Email

   Інщі садиби

   Меню