Садиба КНЯГИНЯ

Закарпатська обл.Берегівський р-н. с.Дийда вул. Пісочна 1а МАПА

Переглядів:100

Опис

Садиба “Княгиня” знаходиться в с. Княгиня Великоберезнянського району Закарпатської області біля самого Словацького кордону. Розташована на відстані 2,5км від траси Ужгород – Львів. До самої садиби веде асвальтована дорога, тому підїзд для машин зручний цілий рік.

Як до нас доїхати:  Їдемо трасою Ужгород – Львів до с.Сіль, а там звертаємо у с.Княгиня (2,5 км). Можна їхати поїздом або електричкою до
ст..Сіль, з м.Ужгород: автобусом : Ужгород – Львів, Ужгород – Борислав, Ужгород – Турка, Ужгород – Люта, Ужгород – Ужок або маршрутками з Ужгорода
до Великого Березного, а далі таксі , машиною (за домовленістю)

УМОВИ ПРОЖИВАНЯ:
Два невеличкі дворівневі деревяні будинки розташовані на схилі гори у фруктовому саду. Садиба може прийняти 10 осіб одночасно.
Перший будинок розрахований на чотири особи. На першому поверсі : санвузол (умивальник, душ, туалет, холодна та гаряча вода постійно), диван,
телевізор, (опаленя пічне на дровах). На другому рівні (мансардне приміщення) знаходиться спальне приміщення на чотири особи. Другий будинок розрахований на шість осіб. На першому поверсі: санвузол (умивальник, душ, туалет, холодна та гаряча вода постійно) диван,телевізор, опалення пічне на дровах. На другому рівні (мансардне приміщення) знаходяться два спальні приміщення (кожне розраховане на 3 особи), відокремлені одне від одного, з двома окремими входами. Біля будинків знаходиться сауна та озерце. До послуг гостей мангал.

Ціни на проживання  від 250 грн (літом) до 350 грн (зимою) . Предоплату беремо 50%. Дітям до 8 років скидка 30%. Форма розрахунку може бути готівкою та предоплата на банківську карту Приват банку.

Харчування: двохразове (сніданок та вечеря) харчування входить в ціну за проживання . Обід за домовленістю (не входить в ціну проживання). Меню
складають страви закарпатської, української кухні: все домашнє: пельмені,вареники, узвари, м»ясо, овочі, фрукти  домашні  і т.д.

 З  турфірмами співпрацюємо .
Можемо дати вам комісійну винагороду – 10% від суми проживання (без
харчування),

контактна особа Рудейчук Анатолій Константинович тел. 0953271126

Комплексне харчування.На вас чекають кімнати зі зручностями для комфортного проживання, а також гостинні господарі, катання на човні і на конях.

В об’єкті відпочинку і на його території є: парковка, гори, ліс, альтанка,
 гаряча вода, холодильник, кухня
Комун. зручності в будинку: ванна, туалет, душова
Розваги та послуги: риболовля, полювання, збір грибів, ягід, кінні прогулянки
Екскурсійні тури: екскурсія по заповідних місцях, музеям.

Садиба “Княгиня” знаходиться в с. Княгиня Великоберезнянського району Закарпатської області

Проживання

2
Будинок
4
Кімнати
10
Місць

Послуги

ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️

Що поряд?

Перевірочний код 
  captcha

замовити садибу

просувати садибу

Перевірочний код 
  captcha

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Інщі садиби

Меню