Переглядів:36

В чому цінність власного відео блогу?

Відео блог

Отримати щось новеньке завжди приємно 😃👍🥳🎉
Навіть якщо це не щось особисте, а нова можливість. Так і в цьому випадку. Сайт КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ поповнився власним відеоблогом на YouTube, відповідно відбулись невеличкі зміни в головному меню сайту.
Відеоролик для людини це потужний канал надходження інформації, оскільки в ньому використовуються два основних джерела її отримання: зір та слух.
Потрібно зазначити, що власник послуги який має в своєму арсеналі заохочень ще й рекламне відео, безумовно отримує відчутну перевагу, серед решти власників послуг, що не мають такого метода заохочення.
Логічне питання: для чого це мені потрібно, якщо я маю свій відео канал? Відповідь на питання містить сам принцип побудови мережі інтернет. Чим більше разів згадується ваша послуга в різних куточках інтернету, тим вища вірогідність отримати нового клієнта. Тому існування копії вашого відео з каналу на іншому каналі, перш за все САМЕ ДЛЯ ВАС є великим плюсом! А про власників послуги, що не мають свого каналу або не знають як то робиться, годі й говорити 😊 Ситуація, якраз той випадок, коли дуже пасує крилатий вислів: “Якщо вашого закладу немає в мережі — вважайте, що його не існує”
Я не є, і ніколи не був професійним відео оператором/монтажером, тому не збираюсь лупити скажені ціни. Вони будуть ДУЖЕ поміркованими.
А на перших п’яти замовників взагалі чекає приємний бонус: змонтовані відео будуть безкоштовними!👍🤘
Долучайтесь. Відеоблог то майбутнє, що вже настало!
#замовитивідеоролик #створитивідео #відеоблогсадиби #відеооглядсадиби #цінавідеогляду #відеоблог #цінавідеоролика #каталогсадибзеленоготуризму

Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Меню